Doprava lodí je finančne, časovo a logisticky náročná vec. V prípade, že nie je vo vašich možnostiach vlastná doprava lodí, zabezpečujeme dopravu lodí na miesto štartu a z cieľa plavby. Platí za dovoz lodí na zahájenie plavby a potom za odvoz lodí z cieľa plavby (2x cesta = 2x platba). Na jednu jazdu zoberieme max. 5 plastových lodí alebo 6 nafukovacích lodí. Po dohode zavezieme vodičov po splave späť k vozidlám.

Doprava osôb sa rozumie doprava vodičov späť k vozidlám na miesto štartu, alebo na našu základňu v obci Koplotovce. Cena sa počíta paušálne za jednu jazdu vozidla s vlekom na lode. Východzím miestom sú Koplotovce. Túto službu poskytujeme aj pre rekreantov s vlastnými loďami.

Z dôvodu rekonštrukcie mosta v Hlohovci je dočasne pozmenená doprava lodí na Váhu. Obmedzenia sa týkajú predovšetkým miest Hlohovec, Siladice, Zelenice a Šúrovce. Jediným nástupným a výstupným miestom v Hlohovci je futbalový štadión Slovan – pod železničným mostom. V prípade, že niekto chce nastupovať v Hlohovci z leopoldovskej strany, pri odbere minimálne 5 lodí je to možné, cena dopravy však bude stáť 35€. Za dopravu resp. odvoz lodí zo Siladíc, Zeleníc a Šúroviec zaplatíte 40€.

Cenník dopravy


Cenník za dopravu lodí na Váhu
Trenčín, Opatovce, Krivosúd - Bodovka50,- €
Beckov45,- €
Nové mesto nad Váhom40,- €
Horná streda, Brunovce25,- €
Piešťany - prúdy20,- €
Piešťany15,- €
Sokolovce, Jalšové10,- €
Koplotovce (len na našej základni. K rieke sa nedá dostať)0,- €
Hlohovec (iba futbalový štadión Slovan)10,- €
Siladice, Zelenice, Šúrovce40,- €
Sereď30,- €
Šaľa40,- €
Vlčany, Neded50,- €
Kolárovo60,- €
Komárno80,- €

 

Boat4u team