Doprava lodí

V prípade, že ste si vybrali našu službu dovozu lodí a príslušenstva na určené miesto, spojte sa prosím telefonicky s našim kolegom Milošom „Mikim“ Tomkom, ktorý Vám bude splav realizovať. 

Volajte mu však maximálne deň-dva pred samotným splavom a dohodnite sa na presnom čase začiatku splavu a ďalších podrobnostiach Vašej rezervácie (Tel: +421 907 / 825 405) (počet pádiel, plávacích viest a záchranných detských viest, barelov na suché veci).

Niekedy sa stane, že sa rezervácie prelínajú a nie je možné byť na viacerých miestach a v rovnakom čase naraz, preto vás prosíme o pochopenie z Vašej strany, vždy sa snažíme nájsť najlepšiu alternatívu.

Lode Vám po vzájomnej dohode privezieme a pripravíme na Váš splav: 

nafúkame ich, skontrolujeme a dáme Vám krátku inštruktáž, ako v lodi sedieť, ako sa na vode správať ako s loďami manipulovať, aby ste predišli ich poškodeniu a zároveň aj zachovali Vašu bezpečnosť.

Z konca Vášho splavu zabezpečujeme dopravu lodí, poprípade šoférov, ak nie sme dohodnutí inak.

Priebeh Vášho splavu závisí od prietoku vody, od veľkosti skupinky a dĺžky Vašich zastávok.

V prípade, že máte svoju individuálnu dopravu všetkých účastníkov splavu, lode Vám privezieme na dohodnuté miesto a prídeme prevziať. 

Ak od nás budete potrebovať pomoc s dopravou osôb, funguje to takto: 

Celá posádka splavu sa dovezie na začiatok splavu. Vyložíte si veci z áut a šofér/šoféri prídu na našu základňu do Koplotoviec.

Naša základňa sa nachádza na adrese Koplotovce 12, 920 01:

 https://goo.gl/maps/NE5e1fDNfy12 

 https://splavvahu.sk/vydajne-miesta/

Šoféri tu zaparkujú autá na našom bezpečnom parkovisku (spoplatnené 1€/auto). 

Kolega šoférov spolu s loďami privezie na začiatok Vášho splavu. 

Po ukončení Vášho splavu príde kolega pre lode a zároveň odvezie šoférov späť k zaparkovaným autám. Tí Vás už potom vyzdvihnú na konci splavu.

Cenník dopravy lodí nájdete TU: